Osiedle Polnych Maków

Zamienie (gm. Lesznowola) u zbiegu ul. Arrakowej i WaniliowejOsiedle "Polnych Maków" położone jest w miejscowości Zamienie (gmina Lesznowola) tuż za granicami Ursynowa. Samochodem można tu dojechać od ulicy Karczunkowskiej lub Baletowej. W pobliżu kursuje komunikacja podmiejska łącząca osiedle z ulicą Puławską oraz z Aleją Krakowską. Ze stacji PKP Warszawa-Jeziorki dotrzemy bezpośrednio do Centrum Warszawy.

 Na osiedlu "Polnych Maków" znajduje się 36 domów w zabudowie szeregowej, każdy o powierzchni około 180 m2. Dolny poziom to duża przestrzeń powstała z połączenia kuchni, jadalni i salonu, w którym w razie potrzeby można wydzielić osobny gabinet. Bezpośrednio z salonu, przez duże drzwi balkonowe wychodzi się do położonego od południowej strony ogrodu. Na piętrze, tradycyjnie już, zlokalizowano część prywatną domu, w której znajdują się 4 sypialnie i 2 łazienki.

Osiedle posiada pełną infrastrukturę techniczną - jest przyłączone do sieci wodociągowej, kanalizacyjnej, gazowej i energetycznej. Cały teren jest ogrodzony i wyposażony w bramę wjazdową sterowaną pilotem oraz furtkę wejściową z domofonem.

Mieszkańcy mogą korzystać z rozwiniętej infrastruktury oświatowej, usługowej i handlowej Ursynowa, Lesznowoli, Piaseczna. W niewielkiej odległości znajdują się centra handlowe Auchan, Fashion House, Janki. Rekreacji i wypoczynkowi służy bliskość Lasu Kabackiego oraz Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. To świetne miejsca do spacerów i przejażdżek rowerowych. W pobliżu znajdują się ośrodki jazdy konnej, gdzie również można aktywnie spędzić czas.

Kiedy dotarliśmy tu pierwszy raz - miejsce urzekło nas morzem kwitnących polnych maków. Wiedzieliśmy już, że to dobre miejsce do zamieszkania.

Budowa zakończona w 2009r.
Cena m2 domu w standardzie deweloperskim wraz z działkš od 4 064 zł brutto.
Budowa posiada prawomocne pozwolenie na użytkowanie.
 EKOBAU - Budowa domów modułowych, energooszczędnych i ekologicznych
Strona Główna | Domy szkieletowe | Domy rekreacyjne | Nowoczesne technologie | Kontakt

© EKOBAU | Strona powstała w LeoVision przy współpracy z modlinski.net