Osada Brzeziny

Warszawa - Białołęka, ul. Ostródzka 245 B"Osada Brzeziny" to kameralne, zamknięte osiedle domów jednorodzinnych położone na Zielonej Białołęce, u zbiegu ulic Ostródzkiej i Zdziarskiej. Niezwykłe walory tego miejsca ludzie dostrzegli już dawno, zakładając tu swoją pierwszą siedzibę ponad 2 tys. lat temu. Dzisiaj Białołęka jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Warszawy. Jej głównymi atutami są rozległe obszary przyrodnicze, dobre skomunikowanie z Centrum Warszawy oraz terenami rekreacyjnymi, a także wysokie nakłady inwestycyjne na rozbudowę infrastruktury technicznej.

 "Osada Brzeziny" składa się z 14 domów w zabudowie bliźniaczej, z których każdy posiada 2 niezależne lokale o powierzchni prawie 200 m2. Dwukondygnacyjne budynki wykonane są w tradycyjnej, murowanej technologii. Na parterze znajduje się przestronny salon z bezpośrednim wyjściem do ogrodu, kuchnia z aneksem jadalnym, łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu zlokalizowano strefę prywatną, składającą się z czterech sypialni i dużej łazienki.
Każdy lokal posiada garaż wkomponowany w bryłę budynku oraz dodatkowe miejsce postojowe na podjeździe. Na zewnątrz domy są całkowicie wykończone, natomiast wnętrze pozostawiamy do zagospodarowania zgodnie z indywidualnymi potrzebami i pomysłami klientów.

W bezpośrednim otoczeniu osiedla rozwija się przede wszystkim zabudowa jednorodzinna. W bliskiej okolicy powstają nowe szkoły i przedszkola, modernizowany jest układ komunikacyjny. Wzdłuż Trasy Toruńskiej zlokalizowane są duże centra handlowe z licznymi sklepami, centrami rozrywki, a także kafejkami i restauracjami.

Wszystko to sprawia, że Osada Brzeziny jest jednym z atrakcyjniejszych do zamieszkania miejsc w Stolicy.

Budowa zakończona w 2009r.
Cena m2 domu w standardzie deweloperskim wraz z działką od 3 722 zł brutto.
 EKOBAU - Budowa domów modułowych, energooszczędnych i ekologicznych
Strona Główna | Domy szkieletowe | Domy rekreacyjne | Nowoczesne technologie | Kontakt

© EKOBAU | Strona powstała w LeoVision przy współpracy z modlinski.net