Kakowskiego 9

Warszawa, ul Kakowskiego 9Kakowskiego 9 to kameralna inwestycja położona na Pradze Południe w pobliżu Jeziorka Gocławskiego. Budynek został zaprojektowany ze szczególną dbałością o komfort przyszłych mieszkańców. Podwyższony standard wykończenia (drewniane okna, kamienne parapety, indywidualnie sterowana wentylacja), funkcjonalne rozkłady mieszkań, winda z poziomu garaży, komórki lokatorskie, plac zabaw dla najmłodszych to zaledwie wybrane atuty tej inwestycji.

 W strukturze mieszkań dominują lokale 2-pokojowe, ale są też 1-, 3-, a nawet 4-pokojowe, a ich powierzchnia waha się od 28 do 110 m2. Zadbano też, aby każde z 25 mieszkań posiadało balkon, taras lub zielony ogródek oraz miejsce postojowe w podziemnym garażu. Mieszkania będą przekazywane w standardzie deweloperskim tj. bez drzwi wewnętrznych, podłóg, glazury, terakoty i białego montażu. Części wspólne budynku są wykończone w całości nowoczesnymi materiałami o wysokiej jakości.

 Przyszli mieszkańcy docenią niewątpliwie spokojną lokalizację w cichej uliczce, a przy tym łatwy dostęp do pełnej infrastruktury usługowej i handlowej. Na Gocławiu znajdują się szkoły, przedszkola, banki, liczne sklepy i punkty usługowe. W promieniu paru kilometrów jest też kilka dużych centrów handlowych. Doskonale rozwinięta komunikacja miejska oraz znajdujące się pobliżu dwa mosty zapewniają szybki dojazd do wszystkich części stolicy.

W wolnych chwilach można tu korzystać z wielu okolicznych atrakcji. W zasięgu ręki są kina, teatry, centra rekreacyjne. Na pobliskiej Saskiej Kępie jest wiele urokliwych kafejek i kameralnych restauracyjek. Miłośnicy aktywnego spędzania wolnego mogą wybrać się na pieszą lub rowerową wycieczkę wzdłuż malowniczego po tej stronie brzegu Wisły. Rozległy Park Skaryszewski doskonale nadaje się na popołudniowe spacery.

Budowa zakończona w listopadzie 2008 r.
Budowa posiada prawomocne pozwolenie na użytkowanie.
Do sprzedania pozostały już tylko ostatnie mieszkania.
Zapraszamy do ich obejrzenia po wcześniejszym uzgodnieniu wizyty z działem sprzedaży pod numerem telefonu 0-22 857 37 02.
 EKOBAU - Budowa domów modułowych, energooszczędnych i ekologicznych
Strona Główna | Domy szkieletowe | Domy rekreacyjne | Nowoczesne technologie | Kontakt

© EKOBAU | Strona powstała w LeoVision przy współpracy z modlinski.net