Osiedle Gardenia

Łomianki ul. DziałkowaOsiedle "Gardenia" powstało w Łomiankach przy ul. Działkowej w otoczeniu istniejącej zabudowy jednorodzinnej. Ta kameralna inwestycja składa się zaledwie z 6 bliźniaczych domów - każdy o powierzchni około 150 m2 - położonych na działkach o wielkości od 386 do 472 m2.

Sugerując się potrzebami klientów, przygotowaliśmy do wyboru dwa typy domów.Dla tych, którzy preferują duże, otwarte przestrzenie w części gościnnej domu, proponujemy na parterze salon połączony z jadalnią, kuchnię oraz łazienkę.
Tym z Państwa, dla których wygody niezbędny jest dodatkowy pokój blisko salonu, zaprojektowaliśmy gabinet z widokiem na ogród. Poddasze w obu typach domów składa się z czterech pokoi - niektóre z wyjściem na balkon - oraz łazienki. Domy sąsiadują ze sobą głównie pomieszczeniami garażowymi.

 Wykonaliśmy pełen zakres prac na zewnątrz domu, pozostawiając wnętrza do indywidualnej aranżacji według własnych potrzeb i gustu. Każda z działek jest ogrodzona i wyposażona w bramę wjazdową oraz furtkę, rozdzielimy również części ogrodowe. Domy są przyłączone do sieci wodociągowej, kanalizacyjnej, gazowej i energetycznej.

Wybudowaliśmy i oddaliśmy już do użytku osiedle domów jednorodzinnych w Łomiankach przy ulicy Fabrycznej - osiedle "Nad Stawem". Nasi klienci docenili wysoką staranność i jakość wykonania oraz ciekawą i estetyczną architekturę. Mamy nadzieję, że również tym razem nasza inwestycja spotka się z dużym zainteresowaniem wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom tych, którzy poszukują swojego wymarzonego domu w "Gardenii".

Budowa zakończona w 2009r.
Cena domu w standardzie deweloperskim wraz z działką - 761 000 zł brutto.
Zapraszamy do obejrzenia domów po wcześniejszym uzgodnieniu wizyty z działem sprzedaży pod numerem telefonu 0-22 857 37 02.
 EKOBAU - Budowa domów modułowych, energooszczędnych i ekologicznych
Strona Główna | Domy szkieletowe | Domy rekreacyjne | Nowoczesne technologie | Kontakt

© EKOBAU | Strona powstała w LeoVision przy współpracy z modlinski.net